26 Ekim 2016

Superonline Şirket Tarafından Taahhüt Bozulup Haksız Faturalandırma!

2015 yılından 2016 yılının başına kadar Superonline internet kullandım. 2016 yılında adres değişikliği nedeniyle nakil istedim. Şirket tarafından Yeni adresimde altyapı bulunmadığı yönünde bilgi gelip aboneliğim iptal edildi. Belirli bir zaman sonra tekrar dönüş yapılıp Yeni adresimle ilgili bir fatura vs. istendi faturayı da dilekçemle faksladım. Fax belgelerim de elimde mevcut. Üzerine 13/10/2016 günü tekrar taraflarından aranıp modemimi iletişim merkezine teslim etmem söylendi. Modemi teslime gittiğimde modemi teslim almadılar. Tabi bu süreçte tarafıma taahhüt bozma bedeli modem bedeli vs. Fatura edilmiş. Teslim alınmama nedeni olarak da hakkımda icra takibi başlatıldığı bildirildi. Daha önce de tarafıma herhangi bir bildirim yapılmadan icra takibi başlatılması ne derece doğru sizce? Taahhüdü bozan ben değilim kullanmak istediğim interneti kullanamıyorum ama cezası yine bana ödetilmek isteniyor.

Bahadir 107 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir29 Ekim 2016

    Gün içinde herhangi bir saatte ulaşabilirsiniz şu anda

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön