Superonline Şirket ADSL Hattımızın Arızası 7 Gündür Giderilemedi.

Onder B. |

Şirketimizde Turkcell Superonline interneti kullanıyoruz. 7 gün önce başlayan internet arızası bir türlü giderilemedi. Çağrı merkezine bıraktığımız 6'dan fazla arıza kayıtlarının birine bile cevap alamadık. 7 gündür arızanın ne olduğu bile tespit edilemedi. Superonline yetkililerine buradan duyuruyorum. Bu duyuru aynı zamanda resmi bir tebliğ olarak da kabul edebilirsiniz. 7 gündür internet arızasını gideremediniz. Sizinle olan 24 aylık abonelik sözleşmesini '' servis sağlayıcının müşterisine hizmeti tam olarak veya hiç sunamaması gerekçesi ile tek taraflı olarak fesih ediyoruz''.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  15:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.10.2016 15:32’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Onder B.
  19 Eylül
  09:45

  Turkcell Superonline firmasının cevabına bakar mısınız, sadece cevap vermiş olmak için her şikayetciye gönderilen otomatik bir cevap. Bugün 18. gün ve firmamızın interneti hala yok.

 • 09 Eylül
  10:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE