Superonline Sinyal Yok!

Raşit B. |

29.08.2016 tarihinde Superonline kurumsaldan internet başvurusu yaptık modem kuruldu sinyal hatası var dediler, kısa sürede çözülecek dendi çözülmedi. Defalarca çağrı merkeziyle görüştüm sürekli sorununuz incelemeye alındı dönüş yapılacak dediler hiç kimse dönüş yapmadı. Kurumsal çözüm merkezine gittim onlarda hızlandırmak için çağrı açtık dediler hala bir çözüme ulaşılmadı. En son Superonline kurumsal tarafından arandın bina bağlantınızda sıkıntı var elektrikçi çağırın dediler çağırdım bağlantıda bir problem olmadığını söyledi ve tekrar çağrı merkezini aradım söyledim durumu tekrar arıza talebi oluşturduklarını dönüş yapacaklarını söylediler yine hiçbir çözüm yok 1 ay olacak artık ben bu işten sıkıldım bir de hiç kullanamadığım internet için benden para isteyecekler Turkcell'in bu kadar yetersiz bir hal alabileceğini düşünmüyordum daha önce.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  08:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.10.2016 13:48’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Eylül
  09:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE