08 Ağustos 2016

Superonline Sinyal Yok.

İkinci kez Superonline şirketine internet için başvurdum, ilk başvurmam da Türk Telekom port yok dedi şikayet ettim port çözüldü. Ardından Temmuz 2016 sonunda Superonline tekrar başvurdum birkaç gün sonra ekip gelip telefon hattını bağladılar eve girip kontrol ettiler sinyal geldiğini söylediler, aynı gün Superonline çalışanı gelip modemi bağladı ama ADSL sinyali gelmediğini söyledi arıza kaydı oluşturdu.

Ertesi gün beni arayıp ekibin gelip kontrol ettiğini ama apartmanın kapısına kadar sinyal geldiğini, gerisine karışmadıklarını, elektrikçi çağırmam gerektiğini söylerdiler. Oysaki kimse gelip kontrol etmedi. Elektrikçi çağırdım, apartman içinde sorun olmadığını, sorunun Türk Telekom tarafından gelen hatta olduğu söylendi. Kaç gün oldu hala interneti kullanamadım. Superonline müşterilerini ezdirmesin, acil çözün yoksa kullanmadım internet iptalini isteyeceğim.

Ahmet 45 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi18 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.10.2016 15:46’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ahmet21 Eylül 2016

  Temmuz 2016 tarihinden bugüne kadar düzenli olarak arıza kaydı bırakıyorum. Hemen hemen her gün gerek müşteri temsilcileri, sosyal medya temsilcileriniz ve gerekse takım liderleri ile görüştüm. Görüşmeler neticesinde bina içi tesisatın Superonline arıza ekibi tarafından kontrol edildi ve bina içi arıza olmadığı tarafınızca kanıtlandı. Artık sorunumun tarafınızca çözülemeyeceğine inanıyorum ve verdiğiniz ayıplı hizmet karşılığında sözleşmemin cayma bedelsiz olarak feshedilmesini istiyorum. Gerekli hukuki yollara başvuracağım. Çünkü sizleri 100'lerce kez aramama rağmen (tarifemdeki dakikaların % 60-% 70'lık kısmını sizi arayarak) halen çözemediğiniz ve çözmek istemediğiniz sorun yüzünden ben m

 • Ahmet05 Eylül 2016

  her şey hikaye 2 ay oldu cozemediniz sorunu

 • Ahmet27 Ağustos 2016

  1 ay oldu fakat bağlantı yok. Aradığımızda teknik servisin Türk Telekom un geleceğini söylüyorlar fakat kimse ilgilenmiyor. Kendi teknik servisimiz gelecek deniliyor kimse gelmiyor. İptal edelim diyoruz 24 saat daha bekleyin şirkete söyleyelim uğrayacaklar deniliyor kimse gelmiyor. Napalım Allah aşkına Türk Telekom un sunmuş olduğu teklifleri kabul etmedik diye mi böyle yapıyorsunuz. Müşterinize sahip çıkma bu kadar mı basit. Tarifemdeki 500 dk nın % 40 lik kısmını Superonline müşteri hizmetlerini arayarak geçirdim ama halen tel ucunda olayı çok basit ve normal gören ekip var. Superonline alacak arkadaşlara bilgilendirmem olsun. Gerekli yerlerede başvuracağım. Ya ilgilenin artık yeter bedava mı veriyorsunuz hizmeti. Buradan cevap yazmayın arayın beni abone nu. 55747802 acil.

 • Ahmet26 Ağustos 2016

  halen cozemedınız Superonline bu kadar musterınıze deger verıyorsunuz. baglantım yok dıyorum size yok yok 1 ay oldu daha turk Telekom'un ankastereye cektıgı kabloda sınyal yokkkkkkkkk.

 • Ahmet08 Ağustos 2016

  aradım cumartesi gununden beri teknik ekibiniz gelip duruma bakip Türk Telekom a bilgi verecek. Acele dedikce 1 adım ileri gidemiyoruz. Zaten int. hiç kullanilmadi ne indirme ne de yukleme oldu iptali için başvuracağım. Birazda olsa Türk Telekom a karşı müşterilerinizi savunun. Adamlar kendi musterimizle ilgileniriz dilekçe dahi almak istemiyorlar.

 • Superonline Temsilcisi08 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön