Superonline Sınırsız İnternet Sınırı!

İdris E. |

25 MB hızında sınırsız fiber internet aldım ama 3-4 ay geçince anladım ki AKK diye bir mevzu varmış, 24 ay taahhütlü aldığım içinde iptal ettiremedim ve yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum defalarca aramama rağmen değişen hiçbir şey yok ve söyledikleri tek kelime hızınız 3 ya da 3 MB 'nin altına düşüyor ve ayrıca müşteri temsilcisinden aldığım cevap biz en iyisiyiz diyor ama bütün ınternet sağlayıcıların kalitesi aynı diyor o zaman senin kalitenin farkı ne diye sorduğumda ek kota almamı söylüyor. İnsanları kandırmanızın sebebi nedir?

Ben almışım sınırsız internet sen en başından bana sınırı koymuşsun bu kadar yetersiz olmanızı gerektiren nedir? Madem çok iyi bir firmasın madem kalitelisin senin bi farkın olmalı sen diğerleriyle aynı isen seni tercih etmemin sebebi nedir? Siz yetkililere soruyorum ve şiddetle sizi kınıyorum insanlara birazcık yardımcı olun.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  17:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.05.2016 17:07’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • İdris E.
  19 Mayıs
  07:43

  İki kere arayıp ulaşamamanız gayet normal zira kullandığım hatta Turkcell yani bu sizin kaliteniz 4.5G yegeçtik ama daha iletişm kurmakta zorlanıyoz

 • 18 Mayıs
  16:33

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 18 Mayıs
  09:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE