Superonline Şimdi de İptal Etmiyorlar!

Hakan K. |

Daha önce bu firmayla olan şikayetimi buraya bildirmiştim iş yerime 18/12/2015 tarihinde yaptıkları sözleşmeye istinaden hala modem bağlamamışlardı ve hala bağlamadılar yani bugün itibariyle tam 17 gün oldu. Ben de dün itibariyle iptal talebinde bulundum onlarda benden randevu aldılar dün saat 22:10 da arayacaklardı aramadılar. Şimdi arıyorum yine oyalıyorlar. Bu firmayla tanıştığım günden beri hayatım kabus oldu artık bunlardan kurtulmak istiyorum yine oyalayacaklar beni hemen iptal etsinler yeter artık. Kurtarın beni bunlardan. Şikayetten sonra arıyorlar yine oyalıyorlar hiçbir şey çözmüyorlar yardımcı olun ne yapmamız lazım? Yazık insanlar bunlardan çok çekiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  17:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.01.2016 10:52’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Ocak
  16:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE