Superonline Şikayetim Kaile Alınmıyor!

Cem U. |

Superonline yaşadığım evin şahsıma ait özel mülk olan bahçesinden siteye fiber ve normal internet kablolaması geçirmiş, ancak kablodan tasarruf amaçlı olduğunu tahmin ettiğim üzere kabloları görüntü kirliliği yaratacak biçimde bırakmış ve düzeltmemişlerdir.

Konuya ilişkin 1.5 ay öncesinden beri şikayet kaydım mevcut olup ilk 2 hafta içerisinde 5-6 kez aranıp adres teyidi yaptılar ancak sonrasında 1 aydır hiçbir aksiyon almadılar. Tekrar arayıp sorduğumda sistemde şikayetin çözülmeden kapandığını bildirerek yeni kayıt oluşturdular.

Herhangi bir bağlantı sorununda yarım saat içinde kapıya gelen servisleri bu konu için 1.5 ay içerisinde bir kez bile gelememiştir. Müşteriye önem vermiyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem U.
  22 Kasım
  14:07

  Şikayetime ilişkin hiçbirşey yapmadı firma, sorun aynen devam ediyor, aramadılar bile.

 • Cem U.
  22 Kasım
  14:06

  Hiçbirşey çözmediler, aramadılar bile

 • Cem U.
  19 Temmuz
  22:20

  Hiçbirşey çözmediler, telefon bile etmediler, bu sitede gerçek dışı bilgiler paylaşıyorlar.

 • Cem U.
  19 Temmuz
  22:18

  Geçtiğimiz 1.5 ayda olduğu gibi bu siteye de yardımcı olacaklarını yazmışlar ancak hiçbirşey yapmadılar. Şikayetim devam ediyor.

 • 17 Temmuz
  22:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE