Superonline Şikayetim Dikkate Alınmıyor.

Volkan T. |

Superonline İnternet için başvuru yaptım evime geldiler modem verdiler gittiler 2 hafta İnternet'ımı açamadılar sonra TTNET'te başvuru yaptım iki günde açtı Superonline'yi arayıp başvurumu iptal edin dedim, yaptılar.

Sonra beni arayıp modemimizi almaya geleceğiz dediler bende buyrun gelin alın dedim ve kapattık telefonu, o günden sonra gelende olmadı arayanda yada git şuraya teslim et diyende ve bugün 08/05/14 tarihinde avukat aradı 400 tl icralık olmuşum, ödeme yapmazsam maaşıma haciz gelecekmiş, şuan karşı mahkeme açılmaya hazırlanıyorum. Bir önceki şikayetim cevaplandı yazıyor ama cevap verilmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan T.
  26 Kasım
  09:43

  Halen çözüm yapıladı kimseyi tavsiye etmiyorum resmi soyguncudur bu firma

 • Volkan T.
  26 Ağustos
  08:46

  ÇÖZÜM BULUNMADI

 • Volkan T.
  16 Mayıs
  12:50

  superonlineyi düşmanıma bile tavsiye etmem

 • Volkan T.
  15 Mayıs
  18:05

  TELEFONLA ARADIM DEDİKLERİ ŞU TELEFON BİLGİLERİNİZ EKRANIMIZDA YOK ONDAN DOLAYI SİZE ULAŞAMADIK YASAL SÜRECTE GEÇTİĞİ İÇİN MAHKEMEYE VERDİK DİYOR PEKİ OZAMAN ŞİMDİ NASIL ARADIN VE BENİM EVRAKLARIMIN ARASINDA MODEMİ TESLİM EDERKENDE TELEFONUN NÜFÜS CÜZDANIMIN ALTINDA YAZIYORDU KİMLİĞİM VARDA NUMRAM MI YOK TÜKETİCİ HEYETİNE BAŞVURU YAPIYORUM HAKKIMI SONUNA KADAR ARAYACAĞIM

 • 14 Mayıs
  14:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE