30 Haziran 2016

Superonline Şikayetim Çözülmüyor..

Bir ay önce T***'ten Superonline geçiş yaptım. Bana söylenen ücret ödemeden ve şahsi işlem yapmam gerekmeden geçişim sağlanacaktı. Önce T***'ten numaramı taşıyamadılar ya da öyle bir durum vuku buldu ve faturama ek 5 lira ile yeni numara tahsili yapıldı. Aradan bir ay geçince internetim kesildi.

Bunun için şikayet formu oluşturdum 25 Haziran 2016 tarihinde. Dönüşü 27 Haziran saat 1 de gerçekleşti ve hat çekilmemiş olduğu söylendi. 72 saat yani 3 günlük süre içerisinde problemin halledileceği bilgisi verildi. 30 Haziran'da tekrar dönüş yapılıp T***'te şebekem olmadığı eski hattımı iptal ettirmem gerektiği söylendi.

Yani 26 Haziran'dan bu güne internetim yok ve telefonumun internetinden yararlanmak zorunda bırakılıyorum. Ayrıca bir de şikayetimin çözüme ulaştırıldığına dair SMS alıyorum. vaat edilen hiçbir hizmeti göremedim. Şuanda şikayet formu bile oluşturamıyorum. İşlemimi gerçekleştiremiyorlar.

Selahi 42 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.06.2016 18:44’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi30 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön