11 Şubat 2016

Superonline Şikayet Kayıtlarının Dikkate Alınmaması, Çözülmemesi..

1) 16 Mbit'e kadar olan hız altyapı desteği olmasına rağmen 11 Mbit'e dahi ulaşmıyor. Bu sorunu abonelik başladığında belirtmeme rağmen çözüme kavuşturulmadan konu kapatıldı.
2) Bilgim haricinde hattımı sanal özel ağa dahil ederek tüm internet trafiğimi takip edebilme durumuna açık bir şekilde erişilmiş. Bu durumu belirttiğimde konuyu hiç uzatmadan hattımı özel ağdan çıkardılar.
3) Kendi modemleri hariç başka modem kullanımına izin verilmiyor. Böyle bir yasak getirilmesi tamamen haksız. Bu konuyu da belirttiğimde konu çözüme ulaştırılmadan kapatıldı.

Üç maddeyle açtığım şikayet kaydında aboneliğimin taahhütten sebep cezai bedel olmadan sonlandırılmasını istediğimi belirttim. 3 gün sonra arayan çağrı merkezi yetkilisi arayıp beni sinir krizlerine soktu ve o şikayette kapatıldı.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Şubat 2016

    Bu platform tüketici - hizmet sağlayıcı arasında bir saygı köprüsü kurmayı hedeflemişken görünen o ki firmaların burada tek derdi iletilen-yayımlanan şikayetlerle ilgili en kısa sürede müşteriye telefonla ulaşıp "rahatsız etmek" çünkü amaçları bahsedilen soruna çözüm getirmek değil. Akabinde de Şikayet Var platformunda sanki bir işlem yapılmış imajı oluşturmak adına "gerekli inceleme... , müşteriye bilgi verildi... " vs. Gibi yanıt girmek oluyor. Tamamen fiyasko. Bu şikayeti okuyan denk gelen herkes bilsin ve çevresine iletsin ki Turkcell Superonline firmasından ADSL hizmeti aldığınızda sadece 2. maddede belirttiğim husustan dolayı bile başınız ağrıyabilir.

  • Superonline Temsilcisi11 Şubat 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.02.2016 16:57’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi11 Şubat 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön