14 Temmuz 2016

Superonline Şikayet Kaydına Geri Dönüş Yok...

06.07.2016 tarihinde oluşturduğum şikayet kaydıyla alakalı hala bir gelişme olmamıştır. Müşteri hizmetleri cevap süresi olarak 96 saat bildirmelerine rağmen, hiçbir değişiklik yoktur. Aradığımda ise imzaladığım sözleşmenin ana merkezlerine gelmesi beklenmektedir cevabı alıyorum.

Şu an internetim de 2.5 gündür kesik ve ona söylenen de 24 saat içinde açılacağı olmuştu ve ben hala bekliyorum. Kendilerini aradığımda çözüm sürecinde olduklarını söylüyorlar. Teknik ekibi arayıp bilgi paylaşın diyorum, teknik ekip bizden değil Türk Telekom'dan gidiyor diyorlar.

Peki Türk Telekom adına nasıl bana 24 saat diye söz veriyorsunuz diyorum, cevap yok. Daha ilk ayım kendileriyle ve şu an bayi hatası yüzünden 3 adet fatura öder hale geldim. Kendilerine ödüyorum, 82 TL kapatamadıkları TTNET 'e ödüyorum, ayrıca ev telefonu içinde 27 TL ödüyorum. Her şey Türk Telekom'a bağlı zaten.

Onur 89 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.07.2016 15:26’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Onur 14 Temmuz 2016

    Control c- Control V diyorsunuz. Başka bir cümleniz var mı acaba? Herkese cevap aynı. bana internetimi geri verin

  • Superonline Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön