Superonline Ses Ücreti Aldı.

Bülent B. |

24 ay taahhütlü Speronline üyesiyim geçen ay ve bu ay mevcut paketime ses ücreti adı altında benim hiçbir bilgim, iznim ve talebim olmadan 4.99 tl ücret yansıtıldı. Superonline müşteri hizmetlerine durumu ilettim bana durumun bağlı bulunduğum abone merkezi ile ilgili olduğunu buradan sadece iptal edebileceklerini söylediler.

Bağlı olduğum abone merkezini aradığımda ise yaklaşık 50-60 aboneye telefon özelliğinin bir yanlışlık sonucu aktive edildiği gibi saçma bir yalan söylediler. Aktivasyonu iptal edeceklerini ve bir sonraki ay sonra ücretin faturamdan düşüleceğini ilettiler. Yeni ayda aynı fatura tekrar geldi yine mağdur durumdayım. Tüketici haklarına en kısa zamanda şikayette bulunacağım!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent B.
  20 Ekim
  16:13

  Tarafıma superonline yetkilisi tarafından dönüş olmadı abone merkezi kapıma adam gönderip parayı tarafıma iletti şaka gibi :))

 • 09 Temmuz
  10:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE