Oğuz K. Teşekkür Mesajı

İlginizden ötürü teşekkür ederim, yapılan hatayı düzeltiler bir sorun gözükmüyor şimdilik

Superonline Ses Hattı İle İlgili!

Oğuz K. |

2 yılı aşkın süredir fiber internet ve ses hizmetlerinizi kullanmaktayım, fakat herhangi bir onayım alınmadan bu zamana kadar ki kullandığım ses hizmetim iptal edilmiş, (Bu durum bir şirketinde başına gelebilirdi, onay alınmadan nasıl kapatabilirsiniz numaramı) müşteri hizmetlerini aradım ve Kayıt bıraktım arkadaşlarınız geri dönüş sağladılar fakat ses hattınızı geri verebiliriz ama aylık 5,00 TL sabit ücret yansıtırız, bu zamana kadar ki kullanımlarım da konuştuğum kadar öde tarifesindeydim ve herhangi bir sabit ücret ödemesi yapmadım, Superonline'dan Superonline'da bedava görüşme sağlıyordum. Şimdi de eski haklarımın tekrar iade edilmesi konusunda
yardımlarınızı beklemekteyim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz K.
  04 Ocak
  10:25

  İlginizden ötürü teşekkür ederim, yapılan hatayı düzeltiler bir sorun gözükmüyor şimdilik

 • 23 Aralık
  17:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.12.2015 17:51'de görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Aralık
  15:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE