27 Ağustos 2013

Superonline Servisinin Kötü Performansı!

Superonline fiber müşterisiyiz şirkette. Modemin bozuk olduğu gerekçesi ile destek istedik. Gelen ekip beraberinde getirdiği iki modemi de sisteme bağlamayı başaramadı. Bir de çok büyük bir fayda sağlar gibi modemi resetledi.

Fakat işin ilginç yanı modem resetlendikten sonra arayüzde ayarlar görünmemesine rağmen ayarlar varmış gibi çalışmakta. Firmayı defalarca aramama rağmen telefonda acil ilgileneceğiz deyip, bölgesel ekibi aradığımda bizde kaydı yok diyor.

Can 82 Okunma

Cevaplar

  • Can04 Eylül 2013

    Sanırım 2 Hafta oldu. Halen bir modem değişimi yapılamadı. Ofise gelen arkadaşlar ancak kabloları doğru yerlere takabilecek yetenekte. Dahası bıraktığım 10 a yakın arıza kaydının hiç birisine geri dönüşte yok. Anca şikayeti görüp arayıp biz ilgilencez dediler. Aslında durum o kadar komik ki gelen adama çok geç geliniyor diyorum. Aradığınızda modemin fişini çekin. daha öncelik veriliyor diyor.

  • Can29 Ağustos 2013

    Süperonline ekipleri yine geldi bugün. 3 yeni modem daha deneyip bağlayamadılar. Tekrar eski bozuk modemi taktılar. Modem özelliklerinde 300 m açık alan diyor ama bizim 50 metrekarelik ofis anlaşılan 300 metre çapı geçiyor. Çünkü bağlantının yavaşlaması bundanmış. Tekrar başka bir modem kurmak gerekiyormuş. Ekipler 48 saate gelecekmiş falan filan. İnatla verdikleri müşteri merkezini aradığınızda ise ellerinden bir şey gelmediğini, tekrar arıza kaydı alacaklarını ilettiler. Sisteme oldukça çalışıp hata kaydı alma kısmını mükemmelleştirmişler. Ama hata kayıtlarını çözme kısmını unutmuşlar. Hani kimse ceo sanırım ona çıkmak gerekecek artık.

  • Superonline Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön