Superonline Şeffaf Bilgilendirme Yapılmaması!

İbrahim Ç. |

Bundan yaklaşık 6 ay önce Superonline beni arayarak internet hizmeti veren bir ürünün tanıtımını yaptılar bu ürünü alırsam Digiturk'ün ücretsiz olarak kurulacağını, Superonline hediyesi olarak kullanacağımızı söyledi, sonraki günlerde Superonline Karacabey'in alt yapısının vereceği internet hizmetine uygun olmadığını tarafımıza bildirdi. Birkaç ay sonra cep telefonuma mesaj yöntemiyle Digiturk'e gecikmiş borcum olduğu defalarca tarafıma bildirildi. Ancak daha önce bunun hediye olmadığı ücretli bir ürün olduğu bilgilendirilmesi yapılmadığından ayrıca tarafıma hiçbir fatura gelmedi. Ayrıca kurulum evrakları evdeki oğluma imzalattırılmış. Kendimi Açık açık mağdur olduğumu hissediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  09:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.12.2015 09:56:48 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Aralık
  15:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE