Muhammed Ö. Teşekkür Mesajı

Aradılar ilgilenip sorunu çözdüler

Superonline Sattığı Ürüne Destek Olunamıyor!

Muhammed Ö. |

Superonline markasının bana vermiş olduğu üzerinde Superonline logosu olan Huaweı markalı modemi içerisine girip Superonline kurumsal sitesindeki yardım bölümündeki videolardaki aynı işlemleri yaparak bir çok cihaza port yönlendirmesi yaptım fakat hiç birisi çalışmadı port yönlendirmelerini silip modemi default hale getirip Superonline destek hattını aradım portların açık olduğunu söylediler.

sonrasında tekrar aradım, bana yardımcı olamayacaklarını belirttiler port yönlendirip uzaktan bağlantı sağlayamıyorum. internet ağıma uzman bir yetkiliden destek hala beklemekteyim...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  01:43

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Muhammed Ö.
  13 Mayıs
  20:49

  Aradılar ilgilenip sorunu çözdüler

 • 13 Mayıs
  12:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.05.2016 12:13’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Mayıs
  09:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE