Superonline Satış Öncesi Yanlış Bilgiler Veriyor Servis Hizmet Kötü!

Alparslan T. |

TTNET internet anlaşmamı iptal ederek Superonline'a geçiş talebi yaptıktan sonra ancak bir ay sonra sözleşme ve modemin elime ulaşması ile servis ve kalite konusundaki şüphelerim üzerine talebimi iptal etmediğim içim çok pişmanım.

Satış öncesi özellikle sormam neticesinde nakiller yapılırken sadece 1-2 saatlik bir kesinti ile karşılaşacağım söylenmesine rağmen telefonum 4 gündür kesik ve internet erişimimde şu an için yok ve 3 iş gününden öncede gelmeyeceği söyleniyor yani hafta sonunu da dahil edince 11 günlük bir kesintiden söz ediyoruz.

Şimdi utanmadan servis sağlayamadıkları bu sürenin de ücretini talep edeceklerinden eminim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alparslan T.
  02 Aralık
  15:20

  evet dedikleri gibi müşteri temsilcisi tarafından gecikmelide olsa arandım ama aldığım cevap keşke aranmasam dedirtecek cinsdendi. zaten 8 gün önce telefonumun ve internetimin kesilmesi yetmiyormuş gibi bir 7 iş günü daha beklemem gerektiğini öğrendim. gülermisiniz ağlarmısınız. satış öncesi tarafıma beyan edilen 1-2 saatlik hizmek kesintisi aslında 10-15 gün imiş ama maalesef bunu kazığı yedikten sonra anladım.

 • 29 Kasım
  21:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE