Superonline Satın Almış Olduğum Modemimi Kullanamıyorum...

Okay Çağrı O. |

Superonline'nin bana vermiş olduğu modem Huawei hg253s tır. Bu modem benim ihtiyaçlarımı karşılamamaktadır bundan dolayı paramla yeni bir modem aldım bu modemin kurulumunu yapmam için wan kullanıcı adı ve wan kullanıcı şifremi bilmem gerekli Superonline bana kullanıcı adımı 10135****** @fiber bu şekilde veriyor ama wan şifremi vermiyor. Abonelik sözleşmemi okuduğumda istediğim modemi kullanabileceğim açıkça anlaşılmaktadır. Ama başka bir modemi kullanmam için wan şifremi vermiyor sözleşmeye tabi bulunmuyorlar. Wan şifremi vermediği takdirde aboneliğimin Superonline ile karşılıklı feshini istiyorum çünkü cayma bedeli vs... ödemek istemiyorum. Bu husus yerine getirilmediğinde yasal yollara başvuracağımı bildiririm. İş bu sözleşme gereği istediğim modemi kullanmak ve wan şifremi öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  11:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.09.2016 11:54’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Eylül
  13:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE