Erdem E. Teşekkür Mesajı

Bana ulaşıldı ve çözüm için aksiyon alındı. Operasyondan Gündoğdu Bey'e ilgisi ve yardımı için çok teşekkür ederim.

Superonline Sanal İP Sorunu!

Erdem E. |

Superonline'dan ilk hizmet almaya başladığımda modemim üzerinden açtığım "portlara" bir dinamik DNS hizmeti ile erişip evimdeki kamera ve diğer sistemlere bağlantı kurabiliyordum. Şimdi ise beni İP havuzu ("cgn" veya nat 444) dedikleri sisteme dahil etmişler. Artık sanal bir İP aldığım için modem üzerinden açtığım "portlara" erişemiyorum. Bu sorunu çözemeyeceklerini söylediler ve bana almamı önerdikleri statik İP için de 9 TL ödemeyi istemiyorum. Defalarca aradım ayrıca sayfalarından şikayet talebinde bulundum ama çözüm yok. Başka herhangi bir ücret ödemeden gerçek İP aldıklarını bildiğim başka Superonline abonelerini düşünerek bu sorunu çözmek için neden benden aylık 9 TL ücret talep edildiğini öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem E.
  09 Eylül
  13:13

  Bana ulaşıldı ve çözüm için aksiyon alındı. Operasyondan Gündoğdu Bey'e ilgisi ve yardımı için çok teşekkür ederim.

 • Erdem E.
  09 Eylül
  12:37

  Çalışma saati içerisinde bugün bana ulaşabilirsiniz.

 • 08 Eylül
  17:13

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 07 Eylül
  16:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE