Superonline Sağlıklı Bir Hizmet Alamıyorum!

Sezer A. |

Yaklaşık 1 haftadır sağlıklı bir internet hizmeti alamama ve bunu kendilerine defalarca bildirmeme rağmen kayıt altına alıp, "24 saat içinde dönüş yapılacaktır" gibi mesaj ve maillerle insanları bekleten fakat hiçbir adım dahi atmayan kötü bir kuruluş. Parasını benden rahatça alabildikleri fakat vaat edilen hizmeti karşı tarafa vermeyen bir internet sağlayıcısından bahsediyorum.

1 haftadır internet sorunumun çözülmesi için aradığım ve görüştüğüm her çalışana bana bir yetkili ile görüşme şansı vermesi için neredeyse yalvarır hale geldim. Fakat hepsi bir başkasının beni arayacağını söylüyor. Arayan da basit bir internet yenileme işlemi yapıp bir diğerine top atıp onun arayacağını söylüyor. Fakat arayanlar ise hep aynı işlemi tekrarlıyor. Gerçekten sizi seçtiğim için inanılmaz pişmanım. Sözleşmemi de sonlandırmak adına adım atacağımı biliniz.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  15:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.09.2016 15:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Eylül
  16:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE