24 Ekim 2016

Superonline Sağlanmayan İnternet İçin Üyelik İptaline Para Talep Ediyorlar.

2 aylık Superonline üyesiyiz. İlk ay internet kullandık ancak 23 Eylül'de internet gitti defalarca Superonline müşteri hizmetleri ile görüşmemize rağmen 23 Ekim oldu ancak hala internet yok. Taahhüt verdiğimiz için 320 TL cayma bedeli karşılığında ancak iptali mümkün kılıyorlar. Evet ben taahhüt verdim ancak onlar da bana internet sağlayacaklarına dair taahhütte bulundu. Cayma bedeli ödemeksizin iptali sağlamak istiyorum. Görüşmelerde hiçbir şekilde bana dönüş sağlanmıyor sadece standart SMS olan talebiniz inceleniyor SMS'i gönderiliyor. Cayma bedeli olmadan üyelik iptali talep ediyorum. Şimdi açıp üye olmak istiyorum desem ertesi gün kapımı çalar modemle gelirler.
Superonline'in para kazanma stratejisi bu mu üye yap taahhüt al internet verme müşteri iptal isteyince de havadan cayma bedeli al oh ne ala isterseniz maaşımızı de bağışlayalım.
Böyle saçma bir firma hayatımda görmedim!

Özge 122 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi07 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.10.2016 11:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Özge 03 Kasım 2016

    Hala benim evime internet sağlayamadınız 1,5 ay oldu. Bu kadar uzun sürede uzaya mekik yollanır ama Superonline internet sağlayamaz. Kesinlikle uzak durulması gereken gerçekten çok aciz bir firma.

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön