Superonline Sabit Telefonum Bağlanmıyor.

Erhan Ç. |

20 gün önce eczanemde kullanmış olduğum kurumsal sabit telefonumu Superonline' a taşıdım. Bana telefonumun hiç kesilmeyeceğini söylediler. Ancak telefonum kesildi. Daha sonra 6 gün içinde bağlanacağı söylendi. Defalarca müşteri temsilcileriyle görüştüm. Acil notuyla işlemlerimin hızlanacağını belirttiler. Sonuçta telefonum 20 gündür kesik. Bu taşıma işlemin gerçekleştirdiğim için çok pişmanım. Sağlık kuruluşu olduğum halde beni bu kadar mağdur eden ve senelerdir müşterisi olduğum Superonline benim için bitmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  11:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.07.2016 15:31’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 12 Temmuz
  12:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE