Superonline Resmen Dalga Geçiyor!

Serap K. |

6 aydır Superonline kullanıcısıyım, 6 aydır Uşak'ta kullanamadım. İç tesisat dediler, Türk Telekom dediler problem çözülmedi, peki dedim. Şimdi Kocaeli'ne taşındık burada kullanmaya çalıştık yine problem devam ediyor. Hiçbir şekilde ışıklar yanmıyor. Modemde hata olabileceğini söylediler kargolayın 2 iş gününde yenisini yollayalım dediler. Ertesi gün kargoya verdim, 1 ay geçti yeni modem yollanmadı.

İki güne bir arıyorum biz ilk kez böyle bir problem ile karşılaştık diyorlar. 9 aydır Superonline kullanıcısıyım. 9 aydır hizmet alamıyorum. Ee peki kapatalım diyorum 500 TL dan fazla erken kapatma cezası çıkıyor. Allah aşkına ben ne yapayım?

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap K.
  18 Mart
  19:05

  Modem yanlış şehre gitti güç bela getirttim. Taktik yine olmadı. Türk Telekom yetkilileri ilk bağlantıyı gerceklestirememis gibi bir sonuç çıkıyor ortaya. İç tesisat için cagirdigim elektrikci de aynı görüşte. Bunun için tekrar Superonline 'i aradım bakalım bu süreç ne zaman sonlanir? 9 aydır net 1 ay internet hizmeti veremeyen Superonline 'in süper hızlı (!) Çözümlerini merakla bekliyorum

 • 17 Mart
  10:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.03.2016 09:13’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 14 Mart
  09:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE