12 Eylül 2014

Superonline Randevuya Gelinmedi!

İnternet sağlayıcım ile yapmış olduğum sözleşme sona ermesi üzerine Turkcell Superonline tarafından aranarak kampanya tanıtımı yapılmıştır. Kendime uygun olduğunu düşündüğüm kampanyayı kabul ettim ve alt bayiden aranacağımı randevu alınacağını belirttiler. Kendilerine evde olduğum cumartesi günü için gün verdim ve randevuya kayıt yaptırdım.

Cumartesi tüm gün eve beklememe rağmen kimse gelmedi, aramadı ve aradığımda da muhatap bulamadım. Bu kadar saygısız bir şekilde davranılması müşteriyle ilgilenilmemesi ayıptır. Çevremde Superonline kullananlarında aboneliklerini iptal etmeleri için elimden geleni de yapacağım, yeni abonelikte yapılmasını olabildiğince engelleyeceğim.

Serdar 539 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi14 Kasım 2014

  Sizi 14.11.2014 tarihinde 13:35 de aradık ancak ulaşamadık,şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya [email protected] mail adresine e-posta gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE.

 • Superonline Temsilcisi14 Kasım 2014

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Serdar14 Kasım 2014

  halen daha ilgilenen olmadığı gibi turkcell-superonline müşterilerle dalga geçmektedir.

 • Serdar01 Ekim 2014

  aradan 2 hafta geçti ve halen daha firma ilgisiz davranmaktadır. ancak müştrilerinin çoğunu kaybetmeye başladı mı aklı başına gelecek firmanın. Ben şimdilik çevremden 5 kişinin bu firma ile çalışmasını engelledim daha da çok kişiye duyuracam.

 • Serdar16 Eylül 2014

  şikayete ramen ilgilinen kimse olmadı bu firma insanlarla dalga geçmektedir.

 • Superonline Temsilcisi13 Eylül 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön