Superonline Promosyonlu Paket Dediler, Aldık Ve Her Ay Bir Sürü Para İstiyorlar Farklı Sebeplerle

Hüsna A. |

İnternetimiz TTNet idi. Bir gün Superonline geldi. Annem apartman yöneticisi olduğu için bize 2 sene boyunca sınırsız interneti ücretsiz hediye edeceklerini söylediler. TTNet ile taahhütümüz vardı ancak internetimizde sorun yaşadığımız için belki Superonline daha iyidir düşüncesiyle taahhütü bitirmek için gereken meblağı ödeyip superonline a geçtik. Ancak o günden beri hem internetten dolayı sorun yaşıyoruz (evin farklı bölgelerinde çekmiyor) hem de her ay çeşitli sebeplerle bizden para isteniyor. Her seferinde müşteri hizmetleri ile konuşuyorum, bu sefer son diyorlar. Bir dahaki ay yine fatura geliyor. Ödemeyince interneti kesiyorlar. Yetkili bayileri de bilgi vermiyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüsna A.
  20 Temmuz
  17:13

  Konu ile ilgili hiç bir geri dönüş alamadık. Superonline müşteri kaybetmekle, daha da önemlisi kötü bir şöhrete sahip olmakla b

 • Hüsna A.
  13 Temmuz
  22:21

  Superonline üyeliğinde telefon numarası olan annemdir. Kendisi bu tarz teknik konulardan anlamaz. Şikayetten dolayı kendisini aradınız fakat o problemi bilmediği için müşteri hizmetleri yetkilisi arkadaşınız sorun olmadığını düşünüp telefonu kapattı.İnterneti kullanan kişi olarak tüm aksaklıklara Hüsna Akıncı olarak ben maruz kalıyorum. Şikayetimizle ilgili bir ilerleme kaydedilememiştir. Eğer sorunu çözmek istiyorsanız 0541 771 86 76 numaralı telefonu aramanız gerekir.

 • 12 Temmuz
  15:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE