26 Ekim 2015

Superonline Port Yok Diyerek İnternetimi Bağlamıyor!

9 Ekim 2015 tarihinde Superonline aboneliğim için nakil başvurusunda bulundum. Nakil yeri verdiğim adreste fiziksel port varmış, sistemsel port yokmuş. Sorunu ne zaman halledeceklerini bilemiyorlarmış gibi muallak yanıtlar alıyorum. Bugün itibariyle, yani 26 Ekim günü olmasına rağmen, sayısız şikayette bulunmama ve kayıt bırakmama rağmen hala internet bağlantımı sağlayamadılar. Hizmet getiremeyeceğiniz yere naklimi almayın, iptal edin diyorum bu kez de abonelik iptali ceza bedeli talep ediyorlar.

Gamze 52 Okunma

Cevaplar

  • Gamze 28 Ekim 2015

    Şikayetime karşılık sorunu gün içinde halletme vaadi ile dönen müşteri hizmetleri, teknik servis ve yaşadığım servise bakan iletişim ofisi ve saha görevlileri sorunu çözememiş ve 4 ayrı dilden konuşmuş bulunup sinirlerimi ve iş motivasyonumu alt üst ettiler. Sonuç olarak 563 lira abonelikten cayma bedeli ödeterek sizden hizmet alamayacaksam devam etmeyelim demem üzerine abonelik iptalini kabul ettiler. Bir daha Superonline ve Turkcell ile çalışmayacağım.

  • Gamze 26 Ekim 2015

    Şikayetime karşılık sorunu gün içinde halletme taahüdüyle dönen müşteri hizmetleri, teknik servis ve yaşadığım servise bakan iletişim ofisi ve saha görevlileri sorunu çözememiş ve 4 ayrı dilden konuşmuş bulunup sinirlerimi ve iş motivasyonumu alt üst ettiler. Sonuç olarak 563 lira abonelikten cayma bedeli ödeterek sizden hizmet alamayacaksam devam etmeyelim demem üzerine abonelik iptalimi kabul ettiler. Bir daha Superonline ve Turkcell ile çalışmayacağım.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön