Superonline Port Hatası Var Dediler Hala Bakmaya Gelmediler!

Özgür G. |

Superonline internet bağlatmak için internet sitesi üzerinden başvuru yaptım. Müşteri hizmetleri aradı. Paket tercihimi ilettim. Ondan sonra eve Türk Telekom'dan gelip alt yapıyı bağladılar. Daha sonra Superonline müşteri hizmetlerini aradım ve bana port hatası olduğunu, 1-7 gün içerisinde ekibin gelip arızayı gidereceğini söylediler. Bunu bana söylediklerinde tarih 8 Ekim 2015'ti. Hala ne gelen var ne giden ne de bilgi veren. Bir an önce gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür G.
  03 Kasım
  09:22

  Superonline internet bağlatmak için başvuruda bulundum fakat yaklaşık 1 ay olmasına rağmen internet bağlanmadı. Port Hatası Var diyorlardı artık o konu hakkında da bilgi verilmiyor. Müşteri hizmetlerinin söylediği tek şey "size en kısa zamanda bilgi verilecek. " dört kere aramama rağmen bilgi veren dahi yok. Madem boş port yok benim başvurumu neden alıyorsunuz. Önce boş port var mı ona bakın. Ki boş port yok dedikleri de yalan. Oturduğum ilçede çalışan Türk Telekom yetkilileri de port olduğunu söylüyor ama ne hikmetse bu beyefendiler de bir port takmaktan aciz. Sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum. Pek umudum olmasa da.

 • 31 Ekim
  10:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Özgür G.
  30 Ekim
  18:10

  Şikayetimi yayınlamadığınız için çok teşekkür ediyorum