Superonline Port Boşaltma Sorunu!

İlker S. |

Superonline'a internet için başvurmama rağmen uzun süre bağlanması ve kimse sözleşme yapmak içinde gelmedi sadece telefondan kaydı alındı bende bunun üzerine kaydımın iptalini istedim ve başka bir firmaya kayıt için talepte bulundum. Talepte bulunduğum firma altyapıdaki portun Superonline tarafından işgal edildiğini ve onlar portu boşaltmadan internet hizmeti veremeyeceklerini söylediler. Superonline'i defalarca aramama rağmen port boşaltılmadı ve sürekli Telekom'a havale edildi Telekom ise 3 kere görüşmeme rağmen sorunun kendileri ile ilgili olmadığını söyledi. Şimdi sorum şu sadece telefondan sözlü onay alınmasına ve hiçbir şekilde internet hizmeti verilmemesine rağmen portumun nasıl oluyor da Superonline tarafından dolduruluyor ve telefonla defalarca aramama rağmen neden sorun hala çözülemiyor

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  14:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.08.2016 14:52'de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Ağustos
  10:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE