Superonline Pişmanlığım!

Mesut K. |

Superonline kullanmaya başladığım 10 günü geçti fakat bu sürede internetimi düzgün olarak
kullanabildiğim tek gün olmadı. Baştan günde 10-15 kere kopma yaşıyordum daha sonra düzeltmeye çalıştıkça iyice berbat ettiler ve şu anda internet hızım 0.6 mbps civarına kadar düştü.

Bilişim sektöründeyim ve işim ağırlıklı olarak internet üzerinde. Superonline sayesinde işlerimden de geri kalıyorum. Eğer sorunum bugün çözülmezse yarın ilk iş tüketici hakları mahkemesinde hakkımı arayacağım ve peşini bırakmayacağım.

Tüketici hakları mahkemesinde hiçbir masrafım olmuyor. Bize bir avukat atanıyor ve hakkımız aranıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut K.
  31 Ocak
  18:29

  Aboneliğimi sonlandırmak için yaptığım başvuruda bağlatmadıkları D-Smart için 600 lira cayma bedeli yansıtmaya çalışıyorlar. D-Smart müşteri hizmetleri birebir onay verdi bağlanmayan bir hizmet için biz Superonline tarafından para almayız onlarda sizden alamazlar şeklinde. Neyin peşindesiniz anlamış değilim. Zaten abonelikten çıkıyor ne koparırsak kârdır mantığında mı çalışıyorsunuz? Sormam bile yanlış aslında çünkü tutumunuzdan bunu yaptığınız çok net ortada!!!

 • Mesut K.
  20 Ocak
  16:06

  Sorunum hiçbir şekilde çözülemedi aboneliğimi sonlandırıyorum.

 • 08 Ekim
  17:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE