08 Ekim 2013

Superonline Pişmanlığım!

Superonline kullanmaya başladığım 10 günü geçti fakat bu sürede internetimi düzgün olarak
kullanabildiğim tek gün olmadı. Baştan günde 10-15 kere kopma yaşıyordum daha sonra düzeltmeye çalıştıkça iyice berbat ettiler ve şu anda internet hızım 0.6 mbps civarına kadar düştü.

Bilişim sektöründeyim ve işim ağırlıklı olarak internet üzerinde. Superonline sayesinde işlerimden de geri kalıyorum. Eğer sorunum bugün çözülmezse yarın ilk iş tüketici hakları mahkemesinde hakkımı arayacağım ve peşini bırakmayacağım.

Tüketici hakları mahkemesinde hiçbir masrafım olmuyor. Bize bir avukat atanıyor ve hakkımız aranıyor.

Mesut 87 Okunma

Cevaplar

  • Mesut31 Ocak 2014

    Aboneliğimi sonlandırmak için yaptığım başvuruda bağlatmadıkları D-Smart için 600 lira cayma bedeli yansıtmaya çalışıyorlar. D-Smart müşteri hizmetleri birebir onay verdi bağlanmayan bir hizmet için biz Superonline tarafından para almayız onlarda sizden alamazlar şeklinde. Neyin peşindesiniz anlamış değilim. Zaten abonelikten çıkıyor ne koparırsak kârdır mantığında mı çalışıyorsunuz? Sormam bile yanlış aslında çünkü tutumunuzdan bunu yaptığınız çok net ortada!!!

  • Mesut20 Ocak 2014

    Sorunum hiçbir şekilde çözülemedi aboneliğimi sonlandırıyorum.

  • Superonline Temsilcisi08 Ekim 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön