Superonline Ping Sorunu Müşteri Hizmetleri İlgisizliği.

Mert A. |

Öncelikle sorunumu anlatıyorum. Dün akşam saat 6 7 civarı ping sorunu yaşamaya başladım. İnternet sayfası kullanamayacağım şekilde ping sorunu yaşamaya başladım. İnternetim aşırı yavaştı. Geçer diye uzun bir süre bekledim düzelme olmadı. Sonra gece müşteri hizmetlerini aradım. Adil kullanım kotası düştüğü için internetimin yavaş olduğunu belitti. Yaklaşık 10 gündür adil kullanım kotasını geçmiş bulunmaktayım. Sadece bugün yavaş olduğunu belirttim. İnternet hız testi yaptığımda ise 3G b hızımın 700 ping sorunumun olduğunu söyledim. Maalesef adil kullanım kotasını geçmiş olduğumuz için bizden kaynaklı bir sorun olsa bile işlem yapamıyoruz dedi. Sizin o tarafta internet çok kullanılıyorsa ya da başka sebeplerle ping sorunu olabileceğini adil kullanım kotası düzelene kadar işlem yapılamayacağını belirtti. Sanırım bu kişinin adı b***'di. Bu anlattıklarının benim sorunum olmadığını düşünüyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  15:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.10.2016 15:06’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mert A.
  03 Ekim
  16:50

  Öncelikle bu buraya 3.veya 4. konu açışım yaklaşık. 50 defa müşteri hizmetleriyle konuştum. Ping sorunum hala aynı. 1900 ping ile interneti kullanmaya çalışıyorum. Artık Superonline'yi aradığımda 30 40 dakika telefonda bekliyorum açılmıyor. Kaç kere maile ekran goruntusu attım cevap yok. Hemen hemen yaklaşık 10 - 15 gündür böyle kullanıyorum interneti daha doğrusu kullanamıyorum. Kimseye süper onlineyi tasvip etmiyorum. Gerçekten müşterisiyle hiç ilgilenilmiyor. Sinir küpüne döndüm bu ping olayı yüzünden.

 • Mert A.
  26 Eylül
  19:06

  yaklaşık 3 gündür böyle bu ping sorunum saat 8 ila 18.30a kadar olmuyor 18.30dan sonra tekrar çıkıyor internetimi kullanamıyorum bu sacmalıgın cozulmesini istiyorum

 • 26 Eylül
  10:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE