13 Eylül 2013

Superonline Ping Sorunu!

20mbit Turkcell Superonline fiber kullanıcısı olarak; İstanbul'dan akşam saatlerinde yurtdışı Frankfurt, London ve New York sunucularına almış olduğum ping değerleri 240ms - 500 ms arasındadır. 8mbit başka firmanın kullanıcısı olan, Ankara'da, Kocaeli'nde ve İstanbul'da oturan arkadaşlarımın aynı uygulamada almış oldukları değerler 150ms - 170ms arasındadır. Ben bu değerleri ancak gece saat 01:00'den sonra alabiliyorum.

Superonline Teknik Destek'ten yapılan geri dönüş : diğer firmanun yurtdışı sunucuları ile antlaşma yaptığını ve kendilerininde yurtdışı çıkışlarını diğer firmadan aldıklarından yapacak bir şey olmadığını ilettiler. Sorunun tekrar incelenip çözümlenmesini yada taahhüdümün iptalini talep ediyorum.

Fatih 298 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 16 Eylül 2013

    şikayet ile ilgili maalesef firmanın yapabileceği bir durum bilgisi olduğu alınmıştır. sorun çözülememektedir.

  • Fatih 15 Eylül 2013

    Her ne kadar firma yurtiçinde sağlam altyapıya sahip olsa da, TTNET tarafından yurtdışında limitlenmekte olup, yüksek ping değerleri vermektedir..online oyuncular için ttnet adsl ve uydunet iyi sonuclar vermektedir.

  • Superonline Temsilcisi14 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön