Superonline Personelinin İlgisizliği!

Ali K. |

Bana hep T****kötü derlerdi ama hayatımda Superonline kadar ilgisiz, yanlış bilgilendiren, sözünde durmayan, mağdur eden bir firma daha görmedim. 20 gündür gelip modemimi değiştirip internet hızımı arttırmalarını bekliyorum bana 3 gün dediler sonra 1 hafta dediler ama 20 gün oldu 10 kere aramama rağmen tarafıma dönüş yapmadılar bu ne ciddiyetsizliktir herhalde taahhüde güveniyorlar ama temsilciyle konuşma kayıtlarım bende de onlarda da mevcut hakem heyeti tüketici hakları ve yasal olan her konuda hakkımı arayı bana yalanlar atan bu firmadan kurtulacağım size o taahhüt parasını ödemeyeceğim. Buradan herkes okusun asla ve asla Superonline almam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  09:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.02.2016 09:01’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Şubat
  11:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE