Superonline Personeli Yüzünden Mağdur Oldum!

Nuran Güssün A. |

Superonline faturam 111.40 geldi. Arayıp dile getirdim finans ekibi önceki faturaları yanlış hesaplamışta ondan bu fatura kabarıkmış dedim doğru hesaplasaydınız yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Dedim sizin finans ekibiniz zamanında doğru hesaplamıyor, yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Niye bu kadar kabarık neti satarken sınırsız şu kadar deniyor fakat bir sene olmadan kabarık fatura geliyor adına yanlış hesaplama geçmiş dönemlerde şimdi düzelttik deniyor. Anlayacağınız ödemek zorunda bırakılıyorum ama şunu söyleyeyim asgari ücretle geçinmek zorunda olan bir aileyiz. Bu haksız fatura ödenmeyi bekliyor. Sözleşmem bittiği an başka marka kullanacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuran Güssün A.
  06 Mart
  18:37

  valla aradım fakat ısrarala finanas ekibi eski faturaları yanlış hesaplamış diyo ve finanas ekibi yetkili baglanmıyo oralardan çözüm alamıyorum üst katdaki komşum bugün süperonline yle sözleşme yapıyodu başıma gelen olayı anlatınca vazgeti

 • Nuran Güssün A.
  06 Mart
  18:33

  lütfen yapacagınız dönüşte gene finans ekibi yanlış hesaplamış yapabilcek bişey yok diiyerek dönmeyin

 • 05 Mart
  20:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE