Superonline Parasını Verdiğim Halde İnternetim Yok.

Murat K. |

Aylardır internet bağlantısı çekiyorum. Onlarca kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen, değişik tavırlara sahip müşteri temsilcileri olan bir firma Superonline. Abonelik sözleşmemin bitmesini iple çekiyorum. Nereden bulaştım bu firmaya, beni her akşam sinir krizlerine sokuyorlar. Paramla rezil olmak demek böyle bir şey.

Bir ay için de 2 defa modem değişikliği talep ettiler. İlk modemi yolladım geri geldi yenisi değiştirilip denildi, neyse bir ay sonra yeniden bozulmuş dediklerine göre. Hadi geri gönderin dediler, tamam gönderdim bende. Modem elimize ulaşmadı diyorlar. Bana kargo firmasından mesaj geldi modem iletildi denildi ama, sizin müşteri temsilcileri bizi ilgilendirmez gidin dekont gönderin diyorlar. Bıktım ben bu adamlardan, bulaştığım gün için kendime kızıyorum. Başka firmamı yok, gidip bunlardan aldın. Ben sizin gibi bir firmaya yakıştıramıyorum, kendinizi düzeltin.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  10:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.05.2016 10:56’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 02 Mayıs
  09:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE