25 Ekim 2016

Superonline Paramı  Vermiyor.

64 TL olan faturamı, 164 TL olarak otomatik ödeme hesabımdan çeken Superonline'a, yapmış olduğu işlemin hatalı olduğunu bildirdim ve fazladan çekmiş olduğu 100 TL'mi hesabıma geri yatırmasını talep ettim. Hatalı işlem yaptıklarını fark eden Superonline, para iade konusunda böyle bir uygulamalarının olmadığını, ancak diğer ayların faturaları geldiğinde bunu o faturalardan düşeceklerini belirterek, benden haksız ve hatalı olarak çekmiş oldukları 100 TL'yi geri vermeyeceklerini söylediler.

Ben de "peşin fatura ödemesinde bulunmak istemediğimi, 100 TL'ye ihtiyacım olduğunu, ben izin vermediğim halde benim 100 TL'mi kullanamayacaklarını" ısrarla belirtsem de, ödeme yapmayacaklarını söylediler. Merak ettiğim konu, Superonline hatalı ödeme miktarını rahatlıkla hesabımdan çekerken, bana ait olan parayı nasıl istediği gibi kullanabilir?

Pinar 144 Okunma

Cevaplar

 • Pinar 31 Ekim 2016

  Superonline hala paramı geri vermiyor! En son aramamın üzerinden 1 hafta geçti ve hala paramı gasp etmeye devam ediyor. Her aradığımda, "dalga geçer gibi kaydınız oluşturuldu ve inceleme aşamasında" denilerek, yaklaşık 3 haftadır, benden hatalı ve haksız yere çekmiş olduğu 100 TL. Mi geri ödememekte ısrarlı, hırsız şirket Superonline. Bu resmen göz göre göre hırsızlık. Bunun başka açıklaması olamaz! Benim paramı istediği şekilde fazladan çekip, istediği şekilde nasıl kullanabilir? Hırsız Superonline, paramı artık geri verrrrrr!

 • Pinar 25 Ekim 2016

  Beni aramanıza gerek yok, gasp ettiğiniz, benim onayım dahilinde olmadan aldığınız paramın, hesabıma geri ödenmesini istiyorum. Her ay faturasını düzenli ödeyen biri olarak, benim paramı bana sormadan istediğiniz şekilde kullanmanıza izin vermiyorum. Peşin fatura ödemesi yapmak istemiyorum. Lütfen benden hatalı aldığınız paramı hesabıma geri ödeyin.

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön