Superonline Param Geri Verilmiyor!

Serdar Ç. |

Superonline' i Tüketici Hakları Mahkemesi'ne şikayet ettim ve kazandım. Ödemesini yaptığım ve şikayetçi olduğum faturanın iptali karar alındı. Kararı Superonline' a iletmeme, karar kağıdını faks atmama rağmen çok uzun süredir param geri ödenmiyor.

Firmanın gerekçesi ise kararı tüketici haklarının firmaya iletmemesi imiş. Tüketici hakları gidiyorum sizin göndermeniz gerekiyormuş diyorum ama biz göndermiyoruz kararnameyi şikayetçi vatandaşa veriyoruz o şikayetçi olduğu firmaya iletiyor diyor. Superonline beni oyalıyor. Tel. No.: 0555***969, lütfen bana yardım edin.

Etiketler :

Para İadesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ç.
  14 Ocak
  11:44

  Ne zaman verilecek acaba? Merak ediyorum da.

 • Serdar Ç.
  04 Ocak
  10:30

  tüketici haklarına tekrar gittim ve bana bu karar sana geldiyse onlara senden önce gider dedi. Yokusa suruyolar durumu git yarin adliyeye icraya ver dedi. Beni bos yere ugrastirip defalarca tüketici hakem heyetine gonderdiniz. Sizin ugrasip bulmaniz gereken karar kagidini bana aratip sordurdunuz. Tekrar dönüş yapmamaniz dahilinde yarin sizi icraya vereceğim. artık ugrasmak istemiyorum.

 • 29 Aralık
  12:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.12.2015 12:30’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Aralık
  09:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE