Superonline Para Alıp Hizmet Vermiyor.

Erdi Ü. |

Turkcell Superonline müşterisiyim ve uzun zamandır kullanmakta olduğum aboneliğimi farklı bir ile taşımak zorunda kaldım. Maximum 7 olan taşıma işlemi an itibariyle 9. gününde ve defalarca aramama rağmen hala randevu işlemi için arayan soran yok. Müşteri hizmetleri kesinlikle net bir tarih de vermiyor. Kurumsal bir firmaya yakışan olumlu yapıcı hiçbir yaklaşım göremedim. Yeni abonelik için her türlü gayreti sarf etseler de abonelik gerçekleştikten sonra işler değişiyor. Superonline'ı seçtiğim için çok pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  08:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.06.2016 12:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Erdi Ü.
  17 Haziran
  17:54

  Superonline tarafından aranıp bugün gün içerisinde bana dönüş yapilacagi bildirildi ancak yine aranmadim

 • 17 Haziran
  09:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE