Superonline Otomatik Ödeme Proble!

Elif T. |

Superonline'da ki aboneliğim için az önce faturamı ödemek için internet sitesinden hesabıma giriş yaptım ve faturamın ödenmiş olduğunu gördüm. Ödemediğim bir faturanın nasıl ödenmiş olduğunu araştırırken otomatik ödeme talimatı sayfasında 17.06.2016 tarihinden otomatik ödeme talimatım olduğunu gördüm. Verilmiş bir talimatım yok. Bir önceki faturamı da manuel olarak ınternet sitesinden kart ile ödedim zaten. Çağrı merkezindeki arkadaşa durumu anlattım son derece kaba saygısız bir çalışandı, talimatın onayını sordum bana sizin hesabınızı mı takip edeceğim gibi saygısızca laflar etti. İlgili kişiye aktarın dedim yetkili kişi benim dedi. Kaç defa talimatın onayını sormama rağmen saçma sapan laflar etti. Ayrıca kartımdan haberim olmadan nasıl faturam ödeniyor madem otomatik ödeme talimatı verdim ve unuttum diyelim onayını sorduğumda bu saygısızca tavırla karşılaşmak zorunda değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  10:34

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 16 Ağustos
  10:34

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 15.08.2016 17:23'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 12 Ağustos
  16:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE