23 Şubat 2015

Superonline On Beş Gündür İnternete Giremiyorum!

On beş günü geçen bir süredir internetim sık sık kesiliyor ve bağlı olduğu zamanlarda da aşırı yavaşlık söz konusuydu (abonelik fiber 25/ hızım 2-3). Son dört beş gündür ise tamamen kesik, bölgesel arıza var diyerek ilgilenmeden telefonu kapatıyorlar. Beş gündür nasıl bir arıza varsa artık gören gök taşı düştüğünü düşünür. Hiçbir şekilde de ekip yönlendirilmesi yapılmıyor. Her aradığımda uzaktan işlem yapmaya çalışıp çözemeyip teknik birime iletileceğini söyleyip kapatıyorlar. Tüm bunların yanında komik olan ise on beş günden fazladır alamadığım hizmet için tam fatura gönderecekler.

Emir 176 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi26 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.02.2015 10:48 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi23 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön