Superonline Olmayan Hattımıza Fatura!

Mehmet T. |

Annem superonline 51338848 numaralı abonesidir. Üzerine aynı abone numarasıyla 2 internet aboneliği vardı. Birini Balçova adresinde ben, diğerini mavişehir adresinde kendisi kullanıyordu.

Evlilik dolayısıyla Balçova'dan taşınmak durumunda kaldım ve taahhüdüm bitmediği için bu taşındığım adrese kullanmakta olduğum superonline aboneliğimi nakil istedim. Ancak superonline bu yeni adresime hizmet veremediklerini bildirdi hattımı iptal etti modemini geri teslim aldı ama taahhüt bedelini fatura edip her ay faiziyle fatura yollamaya devam ediyor. Ve düzenli ödenmekte olan annemin hattını da kestiler. Kendisi hizmet veremediği halde ne hakla bize taahhüt bedeli fatura edebiliyor?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  11 Nisan
  20:45

  Ne incelendi ne bilgi verildi nede arandım, konuyla alakası olmayan ailemden başka ardesteki başka birinin hattını kestiler üstelik düzenli ödendiği halde müşteri numarası aynı diye , mecbur gittik 250lira ödedik olmayan bir hat için!

 • 04 Mart
  10:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE