Superonline Olmayan Borç Hakkında İcra Takibi Başlatmış!

Fatih Ş. |

Turkcell Superonline sistemsel sorun sonucu yansıttığını ve silineceği konusunda defalarca kez müşteri hizmetlerinden bilgi aldığım tutarı 3 aydır silmediği gibi birde icra takibi başlatmış. Müşteri Hizmetleri'nin bu konuya verdiği cevap ise hukuk bürosundan biraz zaman isteyin borcun silinmesi için işlem başlattık şeklinde olmuştur.

Olmayan borç için ben kimden neden zaman isteyeceğim. Durumu Tüketici derneklerine, başbakanlık iletişim merkezine yazılı olarak bildirmiş bulunmaktayım. Turkcell Superonline'ın durumu kısa süre içerinde çözmemesi halinde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ş.
  24 Kasım
  10:04

  Hiç bir şekilde sorunla ilgili dönüş yapılmadı. Turkcell Superonline ve yanlış işlem yapıp beni mağdur eden Turcell Superonline personelleri hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

 • Fatih Ş.
  24 Kasım
  10:02

  Hiç bir şekilde Turkcell Superonline tarafından geri dönüş yapılmadı.Turkcell Superonline ve yanlış işlem yapan peronel hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

 • 15 Kasım
  09:23

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"