Superonline Ödenmemiş Faturam Olmamasına Rağmen İnternet Hızım Yükseltilmiyor...

Fatih Ü. |

Faturamı geç ödemem sebebiyle 10 Mayıs'ta internet hızım 25 Mbps'ten 128 kbps'ye düşürüldü. Aynı gün ödedim fakat hızım aynı kaldı, müşteri temsilcisiyle görüştüğümde kayıt oluşturduğunu ve 18 saat içinde eski haline döneceğini söyledi. 11 Mayıs’ta hızımın yükselmediğini gördüğüm için son ödeme tarihi gelmemiş olmasına rağmen diğer faturamı gecikme zamlı olarak ödedim ama yine hızım 128 kbps olarak kalmaya devam etti, 11 Mayıs akşamı müşteri temsilcisiyle tekrar görüşerek yeni bir tane daha kayıt oluşturmama rağmen 12 Mayıs itibariyle hızımın artmadığını
gördüm, tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüm teknik ekibe hızlandırma talebini mail olarak atacağını ve hızımın en kısa sürede 25 Mbps'ye döneceğini söyledi. Fatura geciktiği zaman anında hızı düşüren ve %50'ye yakın gecikme zammı yansıtan kurum ödenmemiş faturam olmamasına rağmen 3 gündür bu kadar basit bir işlemi gerçekleştiremiyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  17:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.05.2016 18:16:’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Mayıs
  09:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE