Superonline Ödediğim İnterneti Kullanamıyorum!

Saadet T. |

04/08/2015'de ödenmemiş iki fatura yüzünden internetimiz kesildi ve akşamına ödemeyi gerçekleştirdik. Tutar hesabımızdan kesilmiş olmasına rağmen internet açılmadı. 6 gündür her gün müşteri hizmetlerini arıyoruz oradaki arkadaşlar "Gün içinde dönüş sağlanacak. Acil diye not düştük.

Finans bölümüzde " vb. Ezber cümleler dışında ne başka bir çözüm sunuyorlar ne de bize başka bir irtibat numarası veriyorlar. Dekontu istediler defalarca mail attık. Ellerine ulaştığını söylüyorlar ama 6 gündür nerede internet? Benim eşim yurt dışında olduğu için tüm iletişimimiz internet üzerinden. 6 gündür doğru dürüst iletişim kuramıyoruz. Ben böyle saçma bir sistem daha görmedim!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  16:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.08.2015 16:20 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ağustos
  10:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE