30 Nisan 2013

Superonline Numara Taşıma Problemi!

1.Servis sağlayıcının akk limiti uygulamakla yetinmeyip ayrıca modemden maksimum 4 Ip alan cihazdan sonrasının internet erişimini kısıtlaması. müşteri hizmetleriyle bu konuda yaptığım tüm görüşmelerden netice alamadım. Bu problemi kendi firewall'ımı yapılandırıp modemi kullanmayarak çözebildim.

2.Kurumumun sabit hatlarını servis sağlayıcıya taşıma işlemini gerçekleştirdim. bu işlem sonucu Ip santralim de kullanılmak üzre voip hesap bilgilerini servis sağlayıcıdan talep etmeme rağmen bu bilgiler tarafıma bildirilmedi. servis sağlayıcının modemini kullanmıyor olmama rağmen bu bilgilerin benimle paylaşılamayacağı ancak sistem tarafından modeme girilebileceği söylendi.

Mustafa 285 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 17 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili bana olumlu/yada olumsuz ulaşılmadığı gibi ben ulaşmaya çalıştığımda da aldığım yanıt ya mümkün değil, yetkili değilim, görüntüleyemiyorum veya maalesef yardımcı olmamıyorum. Bu cevapları almama sebep talebim ise ses taşıma bilgilerinin tarafımla paylaşılması (sip kullanıcı adı ve şifresi) sorunumu ancak telefonlarımı tekrar başka sağlayıcıya taşıyarak çözebileceğimi anladım hiçbir konuda yardımcı olamadığınız için teşekkürler.

  • Superonline Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön