29 Ocak 2014

Superonline Numara Tanıma İşlemini Yapmıyorlar.

18.01.2014 tarihinde, 2 sene kullandığım TTNET'i bırakıp, daha kalitelidir, daha iyi hizmet alabilirim düşüncesi ile başvurduğum Superonline dan internet+ telefon hattı için; internetin geçiş işlemini sağladılar fakat hattın taşınması için kıllarını dahi kıpırdatmadılar.

2 defa eksik/hatalı bilgi ile talep geçildiğinden karşı operatör tarafından talebiniz redd oldu hatası gönderiyorlar. Telefonla defalarca aramama rağmen hiç kimse bir çözüm yolu önermiyor. Sürekli sadece bilgilerinizde hata var deniyor ve iki tarafında bilgilerimin doğru olduğu teyidini almama rağmen işlemi hala yapılamıyor. Daha şimdiden interneti kapattırmayı düşünüyorum.

İsmail 107 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 01 Şubat 2014

    Tedaylı bilgi fln verildiği yok oto cevap yazmayın boşa, müşteriye çözüme yönelik hareket yapın, reklamasyon değil. Sorun aynı şekilde halen devam etmekte, hiçbir şekilde çözüldüğü yok. Üstüne üstük, cuma günü türk telekom ofisine giderek orada süperonlinı arayıp birebir iki tarafı görüştürdüm, iki tarafta bizde sorun yok diyip işin içinden çıkıyor ama çözüm üreten yok.

  • Superonline Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 31.01.2014 15:59:22 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön