Superonline Ne İnternete Ne Müşteri Hizmetlerine Erişim Sağlanabiliniyor!

Zeynep D. |

Üç gündür internetim çalışmıyor. Fatura tahsiline gelince hemen mesajla bildirimler mailler geliyor ama üç gündür internetim çekmediği yetmiyormuş gibi müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum. Ayrıca 1-2 dakika sonra müşteri temsilcileri dolu diyerek aramayı sonlandıran ve her seferinde rakam tuşlatmak zorunda bırakan bir sistemleri var. Müşteri temsilcisine ulaşamadan arama hakkım bitti. Nereden kandıysam bu firmaya.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  19:32

  Sizi 17.08.2015 19:30'da aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Zeynep D.
  17 Ağustos
  17:02

  Üç gündür internetim çalışmıyor. Fatura tahsiline gelince hemen mesajla bildirimler mailler geliyor ama üç gündür internetim çekmediği yetmiyormuş gibi müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum. Ayrıca 1-2 dakika sonra müşteri temsilcileri dolu diyerek aramayı sonlandıran ve her seferinde rakam tuşlatmak zorunda bırakan bir sistemleri var. Müşteri temsilcisine ulaşamadan arama hakkım bitti. Nereden kandıysam bu firmaya...

 • 15 Ağustos
  17:06

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE