Superonline Nakili Gerçekleştiremedi.

Muharrem U. |

Superonline 24 ay taahhütlü ADSL abonesi oldum. Evimi taşıdım. Nakil talebinde bulundum. Yeni adreste alt yapı yetersizmiş. Benden, bu adreste oturduğuma dair evrak istediler. İkametgah aldım. 10 kere e-mail ile gönderdim, görmediler. Faks gönderdim, görmediler. Buna karşılık her ay 59 TL fatura kesip, otomatik ödemeden tahsile devam ettiler.

Superonline'a soruyorum; Bedavadan her ay 59 TL para aldıktan sonra sen görmek istemezsen ben sana ikametgah belgemi nasıl ileteceğim? Sonuç olarak bir dünya bedavadan para ödedim. Ödediğim paraları iade istedim. Bu da ( Superonline için doğal olarak ) mümkün olmadı. Son olarak bu gün 35, 40 TL daha ödemem var. Hakkımı helal etmiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem U.
  20 Ekim
  16:44

  Superonline' dan müşteri hizmetleri yetkilisi arayıp konuyu tekrar öğrenmek istediğini söyledi. Tekrar anlattım ve hizmet almadan ödediğim faturaların iadesini talep ettim fakat sonuç yok. Anlayacağınız, laf olsun diye arandım. Superonline' a sesleniyorum. Lütfen beni laf olsun diye aramayın. Sonuç üretin.

 • 15 Ekim
  11:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE