Superonline Nakil Yapılmıyor..

Ozan D. |

5**** numaralı internetimi İstanbul'dan Giresun'a üç kez başvuru yapmama rağmen nakil yaptıramadım. Sevgili havada karada denizde bağlıyız biz şeklinde reklam yapan firmanız Giresun'da başka bir firmanın alt yapısını kullanıp kendi teknik servisi mevcut olmadığı için sürekli sorun yaşanıyor. Gelen kişiler adresin yanlış olarak yazıldığını söylüyor bağlamadan gidiyorlar. Çağrı merkezinizi arayıp teyit ettiriyorum adresimi doğru ancak gelen teknik servisteki adres yanlış. Bir haftadır bu sirkülasyonun içinde internetimin bağlanmasını bekliyorum. Artık birileri "nakil talebinizi yaptık" dışında bir şey söylerse ve internetim bağlanırsa sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  13:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.06.2016 09:05’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Ozan D.
  29 Haziran
  15:47

  Bu yazdığım üçüncü şikayet mesajı. Kimse gerçek manada ilgilenmiyor. 1 haftadır nakil için uğraşıyorum. 4 kez görevliler geldi ve gitti. Sizin sisteminizdeki adres ile nakili yapmaya gelenlerin sistemindeki adres farklı gözüküyor. Defalarca müşteri hizmetlerinizden yeni nakil talebi yaptım. Ancak sonuç hep aynı. Artık birisi ciddiye alıp ilgilensin. 1 haftada bir sorun halledilemez mi? Kimse mi sorumluluk alıp ilgilenmez?

 • Ozan D.
  28 Haziran
  11:09

  Bir haftadır nakil talebim sisteminizdeki sorun yüzünden yapılmıyor. Superonline müşteri hizmetlerinden adresi üç kez teyit ettirdim ancak nakili yapmaya gelenler her seferinde adresin yanlış gözüktüğü gerekçesiyle nakili yapmadan gidiyorlar. Artık nakilimin gerçekleşmesini istiyorum. Konuyla gerçekten biri ilgilenirse sevineceğim bu ikinci şikayet yazım

 • 25 Haziran
  12:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE