Superonline Nakil Yapamadı!

Uğur C. |

Eski ikametimde kullanıyor olduğum fiber internet hizmetimi taşınmadan dolayı ve yeni ikametimde fiber altyapısı bulunmaması dolayısıyla ADSL ' e geçişinin sağlanması amacıyla söz konusu firmaya 31.05.2016 tarihinde çağrı merkezi aracılığı ile başvuruda bulundum. Başvuru esnasında nakil işleminin 7 iş günü süreceği tarafıma bildirilmiş olup 19 gün geçmesine ve sözlü olarak yine çağrı merkezine defalarca başvuruda bulunmama rağmen herhangi bir gelişme yaşanmamıştır.

Her ne kadar mağduriyetim sürecinde tarafıma faturalandırma yapılmayacağı söylenmiş olsa da mağduriyetim günümüzde internet kullanımının ehemmiyeti dolayısıyla aşikardır. Ayrıca bu mağduriyetimden doğan doğal cayma hakkım, vermiş olduğum taahhüt dolayısıyla da engellenmektedir. Bu kadar basit bir işlemin bir türlü yapılamaması böyle kurumsal bir firmanın aciziyetidir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  07:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.07.2016 13:08’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Uğur C.
  24 Haziran
  16:13

  4 gün daha geçti sevgili Superonline, hala bir gelişme yok: (

 • 20 Haziran
  09:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE