Superonline Nakil Ücreti İstedi.

Metin A. |

30.12.2014 tarihinde ilgililere iletilen şikayetimize sonuç alamadık Müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmelerde "nakil ücretini mutlaka alacağız, D-Smart girişli kampanyanızı yenileyemiyoruz" sonucu ortaya çıktı. Müşteri olarak yeniden 24 aylık taahhüt önerdim. "ışık hızında fiber internet" adlı kampanyaya abone bile oldum. Yeter ki nakil ücreti alınmasın istemiştim. Bunu da kabul etmediler. Tek taraflı bir altyapı eksikliğinden hizmet almayı 4 ay bekledim. Şimdi bana ya yeni bir alternatif sunsunlar ya da D-Smart girişli kampanyamın devamını nakil ücreti almadan sağlasınlar. Evimde her türlü altyapı hazır. Sadece sinyal verilmesini bekliyor. Modemimi de ben kurarım. 100 TL bunun için alınır mı?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  14:55

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE